La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego

O franczyzie – La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego

Model franczyzowy La Mancha to metoda na zapoczątkowanie własnej działalności gospodarczej, której siła tkwi w silnej marce i profesjonalnej obsłudze, gwarantującej optymalne warunki do osiągnięcia sukcesu.

 

Dlaczego jest to doskonały wybór dla prowadzenia biznesu?

Model La Mancha został zaprojektowany przez doświadczone kadry, które mają za sobą lata prowadzenia szkół językowych, a także są ekspertami w dziedzinie marketingu i budowania wizerunku.

Na codzienne zapewnienie wysokiej jakości nauczania języka hiszpańskiego, portugalskiego, katalońskiego czy włoskiego w La Mancha dbają kierownicy naukowi i lektorzy, w tym również nauczyciele zagraniczni z wykształceniem pedagogicznym.

W La Mancha można więc znaleźć profesjonalizm w nauczaniu języka hiszpańskiego, atrakcyjną ofertę usług tłumaczeniowych oraz możliwość założenia własnej działalności!

Co wyróżnia model franczyzowy La Mancha na terytorium Polski?

La Mancha jest jedynym franczyzodawcą w Polsce, który dostarcza swoim współpracownikom:

 

 • wiedzę specjalistyczną
 • szkolenia z obsługi klienta
 • szkolenia dla nauczycieli z metod nauczania
 • wsparcie marketingowe
 • branding, logo
 • witrynę internetową
 • profil na Facebooku, Instagramie, TikToku
 • wzorce umów z klientem
 • model współpracy z lektorami
 • wspólny szablon faktur
 • dostęp do platformy edukacyjnej

 

Stając się partnerem La Mancha, staniesz się właścicielem najlepszej szkoły języka hiszpańskiego w Polsce!

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Propozycja franczyzy La Mancha jest skierowana do młodych i ambitnych ludzi, którzy nie chcą być zatrudnieni „na etat”, ale chcą rozpocząć własny, obiecujący biznes.

Jednym z naszych wymagań jest posiadanie (co najmniej) licencjatu z iberystyki lub certyfikatu DELE B2.

Dlaczego? Ponieważ franczyzobiorca będzie nauczać w swojej szkole, gdzie konieczność komunikacji, na przykład z lektorami-natami, w języku hiszpańskim będzie niezbędna.

 

Jakie są nasze dodatkowe kryteria? Przede wszystkim zaangażowanie i pasja do tworzenia wspólnej marki sieci szkół La Mancha w Polsce. Szkoły mają pełnić rolę centrów dla miłośników kultury hiszpańskiej, oferujących naukę, tłumaczenia i promocję kultury.

Początkowo franczyzobiorca nie musi posiadać własnej siedziby, może nauczać pod patronatem La Manchy na przykład w miejscu klienta.

Pomoc dla przedsiębiorcy

La Mancha oferuje swoim klientom nauczanie języka hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego, włoskiego, katalońskiego i polskiego dla obcokrajowców, tłumaczenia i promocję kultury tych krajów.

 

Dla naszych franczyzobiorców proponujemy: wiedzę specjalistyczną, w tym dostęp do systemu, na którym opiera się sekretariat szkoły i programy nauczania języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej, począwszy od dzieci od 2 roku życia, przez uczniów szkolnych, studentów i kończąc na dorosłych; wsparcie merytoryczne w zakresie podręczników szkolnych, szkolenia dla nauczycieli z metod nauczania, marketing – szkolenia z obsługi klienta, branding (wspólne logo, kolorystyka, wzór ulotek, banerów i innych materiałów reklamowych), wspólną stronę internetową, profil na FB, Instagramie i TikToku, model współpracy z lektorami, wzorce umów z klientami, wzorce umów z lektorami, licencja na platformę edukacyjną, do której szkoła ma dostęp.

Szacowany koszt inwestycji

Wynajem i wyposażenie lokalu to koszt około 5000 zł, choć jest możliwość prowadzenia zajęć w siedzibie klienta, przynajmniej na początku.

Opłata licencyjna to 8000 zł, a miesięczna opłata przez pierwszy rok działalności wynosi 20% miesięcznego przychodu brutto, a od drugiego roku działalności – 15% miesięcznego przychodu brutto.

Kryteria do współpracy

Franczyzobiorca musi posiadać co najmniej licencjat z filologii hiszpańskiej lub iberystyki, lub certyfikat DELE na poziomie B2. Może także być obywatelem Hiszpanii. Powinien być przygotowany na założenie własnej firmy i na wynajęcie i wyposażenie lokalu – minimum jednej sali mogącej pomieścić do 10 osób, wraz z toaletą i małym zapleczem socjalnym.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  1

Punkty franczyzowe:  1

La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego

ul. Wielkopolska 399, 81-531 Gdynia

+48 515 171 666

info@lamanchagdynia.pl

lamanchagdynia.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Liliana Poszumska

UDOSTĘPNIJ: