Aspect Nieruchomości

O franczyzie – Aspect Nieruchomości

Aspect Nieruchomości to firma dynamicznie rozwijająca się na rynku nieruchomości. Zaawansowane strategie, które przyniosły nam sukces na Śląsku, są teraz implementowane w naszych oddziałach rozmieszczonych po całym kraju.

 

Model biznesowy Aspect Nieruchomości, wypróbowany i skuteczny w głównych oddziałach oraz we franczyzowych, które działają już od prawie czterech lat, zapewnia pewność efektywności. Stworzyliśmy franczyzę umożliwiającą prowadzenie biura nieruchomości, dostępną nie tylko dla osób z doświadczeniem w tej branży. Każdy partner bierze udział w szkoleniu i otrzymuje gotowe, sprawdzone rozwiązania, które pozwalają na szybkie rozpoczęcie działalności. Franczyza oferuje swobodę w podejmowaniu decyzji i elastyczność, która jest niezbędna do odniesienia sukcesu na rynku nieruchomości. Praca w ramach sieci jest wygodniejsza i daje większą pewność sukcesu. Wspieramy promocję ofert na dziesiątkach portali ogłoszeniowych, co pozwala nam dotrzeć do milionów potencjalnych klientów każdego dnia, przy znacznie obniżonych kosztach marketingu i reklamy.

 

Szukamy partnerów zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności w ramach naszej sieci franczyzowej na terenie całej Polski.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Oferujemy:

  • możliwość prowadzenia własnego, niezależnego biura nieruchomości, z pełnym wsparciem sieci Aspect Nieruchomości.
  • podpisywanie umów na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.
  • bycie częścią sieci biur, korzystając z zalet pracy w sieci – współpraca, wymiana ofert, kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi.
  • bardzo niskie opłaty miesięczne, stałe niezależnie od ilości promowanych ofert, idealnie dostosowane do wielkości biura.
  • sprawdzone wiedzę specjalistyczną, metody gwarantujące sukces w branży nieruchomości oraz profesjonalnie opracowaną ofertę opartą na wieloletnim doświadczeniu.
  • promocję ofert na dziesiątkach największych portali ogłoszeniowych bez żadnych dodatkowych kosztów.
  • specjalistyczny system do zarządzania klientami i prowadzenia biura nieruchomości.
  • dodatkowe narzędzia IT wspierające codzienną pracę agenta.
  • gwarancję ciągłego wsparcia i pomocy księgowej, prawnej oraz merytorycznej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
  • szkolenie wstępne i regularne podnoszenie kwalifikacji.
  • komplet najbardziej aktualnych dokumentów, umów pośrednictwa zgodnych z najnowszymi wyrokami sądowymi i obowiązującymi przepisami prawa, dodatkowe dokumenty niezbędne do prowadzenia działalności i obsługi klienta.
  • możliwość rozszerzenia działalności o pośrednictwo kredytowe, ubezpieczenia, sprzedaż gotowych projektów domów.

Szacowany koszt inwestycji

Z myślą o oczekiwaniach franczyzobiorców przygotowaliśmy ofertę, która nie nakłada wymogów dotyczących konkretnych standardów wykończenia i wyposażenia lokalu, ani nie narzuca konkretnych (kosztownych) lokalizacji biura. Zapewniamy zewnętrzną reklamę lokalu dla każdego franczyzobiorcy.

 

Decydując się na współpracę z Aspect Nieruchomości, franczyzobiorca powinien przewidzieć pokrycie kosztów opłaty wstępnej (jednorazowej) oraz bieżących, stałych i zmiennych opłat. Dlatego każdy franczyzobiorca powinien mieć zapewnione zabezpieczenie finansowe na pierwszy okres współpracy (3-6 miesięcy) zanim zacznie generować odpowiednie przychody. Kwota ta może się różnić w zależności od wielkości biura, jego lokalizacji i liczby pracowników. Ważne jest, aby uwzględnić indywidualną pozycję startową każdego z naszych franczyzobiorców. Koszty będą inne dla przedsiębiorców, którzy już prowadzą biuro nieruchomości lub inną działalność biurową, a inne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą nieruchomości. Do każdego franczyzobiorcy podchodzimy indywidualnie, dlatego dopiero po pełnym zapoznaniu się z sytuacją jesteśmy w stanie określić konkretne kwoty, które będą potrzebne do rozpoczęcia współpracy, oraz jak długo trzeba będzie czekać na zwrot z inwestycji.

 

Obecnie oferujemy nową PROMOCJĘ: 50% RABATU na opłatę licencyjną oraz 3 miesiące bez opłat stałych, aby umożliwić łatwy start.

Kryteria do współpracy

Powinieneś posiadać:

  • gotowość do prowadzenia biznesu, który przyniesie Ci satysfakcję finansową i zawodową.
  • biuro lub lokal (własny lub wynajęty) w optymalnym miejscu, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni minimum 30-40 m2 (co najmniej 2 pokoje + zaplecze) lub na pierwszym piętrze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  2

Punkty franczyzowe:  20

Aspect Tomasz Barski

ul. Kościuszki 18, 44-240 Żory

+48 32 469 62 08

tomaszbarski@aspect.info.pl

aspect.info.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Tomasz Barski Dyrektor ds. rozwoju sieci

+48 515 262 406

UDOSTĘPNIJ: