RE/MAX Polska

O franczyzie – RE/MAX Polska

Koncept RE/MAX powstał w 1973 roku w Denver, w stanie Kolorado, i od tamtego czasu, korzystając z modelu franczyzy, zdobył obecność w ponad 110 krajach na świecie.

W chwili obecnej globalna sieć RE/MAX składa się z ponad 8300 biur, zatrudniających co najmniej 137000 agentów.

Na terytorium Polski funkcjonuje już 30 niezależnych biur RE/MAX, w których zatrudnienie znalazło 300 agentów.

W sektorze nieruchomości, RE/MAX jest uznany za światowego lidera w dziedzinie franczyzy, wprowadzając na rynek nową jakość i standardy współpracy.

Dołączenie do RE/MAX to wyjątkowa możliwość dla osób pragnących prowadzić własny biznes, będąc jednocześnie współtwórcami sukcesu globalnej marki.

Skoncentrowanie, nieustanny rozwój i spójność globalnej sieci RE/MAX umożliwiają realizację celów biznesowych dla obu stron – zarówno franczyzobiorcy, jak i franczyzodawcy. Wspólna praca przynosi znakomite rezultaty dla obu stron.

RE/MAX promuje strategię działania win-win, która jak wiadomo przekłada się na największe sukcesy.

Pomoc dla przedsiębiorcy

 • Wsparcie operacyjne – cały zespół RE/MAX Polska, począwszy od implementacji aż po kolejne fazy rozbudowy struktury biura, oferuje pomoc w celu zwiększenia dochodowości i zgodności z zasadami obowiązującymi w RE/MAX.
 • System szkoleń europejskich – bazujący na najskuteczniejszych praktykach, opracowany przez czołowych specjalistów w Europie i na całym świecie. Posiadają własną Akademię RE/MAX, która nadzoruje i wprowadza nowe szkolenia oraz programy europejskie zarówno dla agentów, jak i dla franczyzobiorców.
 • Światowy system CRM, MaxMatch i inne systemy lokalne – do zarządzania biurem, ofertami i rekrutacją.
 • Wsparcie marketingowe – dostęp do MaxCenter i Marketing Center, wsparcie lokalnego zespołu graficznego; jednorodność materiałów podkreśla franczyzobiorców, agentów i wzmacnia markę; gotowe szablony do użycia, wsparcie przy aranżacji biura, wspólne działania edukacyjne, charytatywne, sponsoringowe o zasięgu krajowym, ale także europejskim.
 • Własna strona www – wsparcie IT, gdzie można pokazać nieruchomości pozyskane przez agentów biura, certyfikaty, wyróżnienia.
 • Wsparcie prawne i organizacyjne – pakiety umów pośrednictwa, procedury, formularze zapewniające sprawną pracę biura.
 • Obniżanie kosztów operacyjnych – portali ogłoszeniowych i rekrutacyjnych.

Szacowany koszt inwestycji

Franczyzobiorca RE/MAX pokrywa:

 • Opłatę wstępną, ustalaną indywidualnie dla każdego franczyzobiorcy.
 • Stałą miesięczną opłatę, niezależną od liczby wykonanych transakcji, uruchamianą najpóźniej 90 dni od daty podpisania umowy franczyzowej.
 • Określony odsetek od uzyskanych dochodów do regionalnego biura.
 • Biuro działające zgodnie ze standardami i modelem biznesowym RE/MAX ma możliwość osiągnięcia rentowności już w pierwszym roku działalności. Jednak przewidywany czas na uzyskanie stabilnej i silnej pozycji na rynku to około dwa lata.

Kryteria do współpracy

Kto może dołączyć do sieci RE/MAX Polska?

 • Osoby prowadzące biura nieruchomości, które poszukują szerszych perspektyw rozwoju i zmagają się z wysokimi kosztami prowadzenia działalności. Pragną działać w 100% na umowach na wyłączność, implementować wysokie standardy obsługi klienta i w ten sposób znacząco zwiększyć swoją konkurencyjność na lokalnym rynku.
 • Osoby działające jako agenci nieruchomości, które mają ambicje prowadzenia własnego biura nieruchomości, stawiające na najwyższą jakość obsługi klienta.
 • Osoby, które rozważają otwarcie własnego biura nieruchomości, ale brakuje im wiedzy, doświadczenia, technologii lub sprawdzonego modelu biznesowego.
 • Osoby pracujące na stanowiskach menedżerskich i dyrektorskich w korporacjach, które mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem, ale szukają nowych wyzwań i myślą o prowadzeniu własnej firmy.
 • Osoby poszukujące solidnego pomysłu na biznes na długie lata, opartego na sprawdzonym systemie biznesowym, zgodnego z trendami i oczekiwaniami na rynku nieruchomości, z dużym potencjałem skalowania biznesu.
 • Osoby, które planują rodzinny biznes w sektorze nieruchomości, pragnąc na podstawie sprawdzonego systemu rozwijać swoją firmę i po latach móc przekazać stabilny, dobrze prosperujący biznes bezpośrednio w ręce następnego pokolenia.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  35

RE/MAX Polska

ul. Lipnicka 4, 43-300 Bielsko-Biała

+48 690 429 798

info@remax-polska.pl

remax-polska.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Monika Saniternik

Manager ds. Franczyzy

UDOSTĘPNIJ: