Yasumi

O franczyzie – Yasumi

Yasumi to prestiżowa sieć salonów kosmetycznych i SPA, która czerpie inspiracje z kultury Japońskiej, a w swojej ofercie posiada szeroką gamę procedur kosmetycznych i rytuałów upiększających. Przez ponad dziesięć lat tworzą swoją filozofię opartą na holistycznym podejściu do pielęgnacji oraz na unikalnym, indywidualnym podejściu do każdego klienta. Skupiają się nie tylko na zdrowiu i pięknie, ale także na odczuciach dobrobytu i zadowolenia klientów, które stanowią najważniejsze wartości marki, tworząc unikalny świat pielęgnacji i odprężenia pod szyldem Yasumi.

 

Jeżeli trafiłeś tu szukając inspiracji na własny biznes, chcielibyśmy przedstawić Ci powody, dla których warto zainwestować w branżę kosmetyczną. W czasach, gdy informacje przemierzają świat z błyskawiczną prędkością, a technologia jest wszędzie wokół nas, ludzie poszukują miejsca, gdzie mogą się zrelaksować i odstresować. Coraz większa liczba klientów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – ceni sobie profesjonalne zabiegi kosmetyczne, kierując się potrzebą pielęgnacji i dbania o swój wygląd. Rośnie również świadomość konsumentów, którzy poszukują sprawdzonych i wiarygodnych rozwiązań. Dlatego zachęcamy do rozważenia możliwości wejścia w branżę kosmetyczną i zapoznania się z naszym programem partnerskim i franczyzowym. Następnie, skontaktuj się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się więcej.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Zapewniamy pomoc w wyborze idealnej lokalizacji i ocenie technicznej nieruchomości, możliwość przygotowania projektu lokalu z wykorzystaniem wizualizacji 2D i 3D, dobór najodpowiedniejszych urządzeń i kosmetyków, które będą stosowane w zabiegach. Ponadto, przekazujemy naszą wiedzę i strategię prowadzenia własnej firmy, opartej na wieloletnim doświadczeniu Yasumi. Ofertę dopełniają bezpłatne, certyfikowane szkolenia dla personelu, dostęp do niezbędnych narzędzi marketingowych i PR, w tym do responsywnej strony internetowej. Zapewniamy także wsparcie w działaniach marketingowych, pomagamy w rozwoju Twojego przedsięwzięcia, udzielamy ciągłej pomocy w podnoszeniu kwalifikacji zatrudnionej kadry oraz pomagamy w procesie rekrutacji.

Szacowany koszt inwestycji

Koszt wstąpienia do programu wynosi około 200 tys. zł, natomiast koszty adaptacyjne lokalu są uzależnione od wielu czynników, takich jak: rozmiar i stan lokalu czy materiały wykończeniowe.

Kryteria do współpracy

Wstąpienie do programu wymaga inwestycji w wysokości ok. 200 tys. zł netto. Lokal (własność lub wynajem), w którym ma się mieścić Instytut, powinien mieć powierzchnię ok. 100 mkw., tak aby można było wydzielić minimum 4 gabinety do zabiegów. Wskazane jest, aby lokal posiadał wejście bezpośrednio z ulicy, duże witryny i dostępny parking. Lokal musi być dostosowany do projektów i standardów Instytutów Yasumi. Konieczna jest praca wyłącznie na kosmetykach Yasumi i zakup kosmetyków na ustalonym minimalnym poziomie miesięcznym bądź kwartalnym.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  10

Punkty franczyzowe:  122

Yasumi Polska sp. z. o. o.

ul. Kopernika 13, 62-800 Kalisz

+48 (62) 501 92 54

contact@yasumi.pl

yasumi.pl

UDOSTĘPNIJ: