Young Engineers

O franczyzie – Young Engineers

Firma Young Engineers, założona w 2008 roku, oferuje edukacyjne programy pozaszkolne z dziedziny inżynierii, które dotarły do ponad 50 krajów. Celem organizacji jest dostosowanie edukacji uczniów w wieku od 4 do 15 lat do dynamicznie rozwijających się potrzeb współczesnego rynku pracy. Posiadając ponad 30 000 usatysfakcjonowanych uczniów oraz powyżej 200 placówek na świecie, Young Engineers zdobyli uznanie Harvard School of Education i Komisji Europejskiej.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Young Engineers stworzyli prostą i skuteczną strategię prowadzenia działalności edukacyjnej, która jest prosta w zarządzaniu. W trakcie procesu szkolenia, partnerzy franczyzowi zdobywają niezbędne narzędzia, wiedzę i pewność, które pozwalają na rozpoczęcie i rozwijanie prosperującej firmy Young Engineers. Zespół rozwoju biznesu, składający się z ekspertów z dziedzin marketingu, uruchamiania, operacji i finansów, udzieli wsparcia na każdym etapie, niezależnie od długości trwania współpracy.

Szacowany koszt inwestycji

$1.500-$20.000 (od ok. 6.000 zł do 80.000 zł), w zależności od wybranego przez partnera franczyzowego obszaru wyłączności.

Kryteria do współpracy

Nie wymaga się posiadania wiedzy lub doświadczenia w zarządzaniu biznesem edukacyjnym.

Określony obszar wyłączności powinien obejmować co najmniej 100.000 mieszkańców. Szansa na osiągnięcie sukcesu w działalności jest większa tam, gdzie dzieci korzystają z oferty zajęć pozaszkolnych.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  ponad 200 placówek w 50 krajach

E Square Young Engineers Franchising Ltd.

34034 W 8 Mile Road, Farmington Hills, MI 48335, USA

+48 790 383 370

franchise@youngengineers.org

franchise-guide.youngengineers.org

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Agnieszka Zywuszko

UDOSTĘPNIJ: