Bafra Kebab

O franczyzie – Bafra Kebab

Bafra Kebab to renomowany model gastronomicznej sieci street food w Polsce. Jest to model franczyzowy dostępny przez cały rok, który jest własnością firmy Sweet Gallery – największej i najszybciej ekspansywnej sieci sprzedaży mobilnej. Sweet Gallery dominuje w tej branży, kontrolując 20% rynku. Spółka ma także inne marki, takie jak Lodolandia, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Ich biznes jest zorientowany na działania na zewnątrz, z punktami sprzedaży zlokalizowanymi na otwartym powietrzu, niezależnie od budynków handlowych, co umożliwia łatwą adaptację do obecnych, dynamicznych warunków ekonomicznych. To sprawiło, że firma była odporna na lockdown i inne restrykcje nałożone na restauracje i centra handlowe podczas pandemii. Co więcej, sprzedaż odbywa się przez „bezpieczne okienko”, czyli na zasadach „na wynos”, co eliminuje bezpośredni kontakt.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Jak rozpocząć?

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić na numer +48 537 631 631. Przedstawimy Ci pełny zakres możliwości współpracy i zaprosimy na nieformalne spotkanie w centrali naszej firmy w Warszawie.

 

Czy muszę porzucić obecną pracę?

Nie ma znaczenia, czy jesteś zatrudniony na pełny etat, prowadzisz własną firmę, czy jesteś zaangażowany w obowiązki rodzinne. Nasz model to unikalny biznes, który nie wymaga rezygnacji z niczego. Każdy ma szansę stać się naszym Franczyzobiorcą, niezależnie od posiadanych doświadczeń i wykonywanego zawodu.

 

Jak duży kapitał jest potrzebny na początek?

Większość naszych Klientów korzysta z leasingu do finansowania swojego biznesu, więc już 35 tys. złotych pozwoli Ci na rozpoczęcie dochodowego biznesu w modelu franczyzowym.

 

Jak wybrać odpowiednią lokalizację?

Posiadamy najszerszą wiedzę na rynku street food w zakresie pozyskiwania lokalizacji, dlatego w ramach współpracy zapewnimy Ci miejsce z dużym ruchem klientów. Wybór miejsca prowadzenia biznesu pozostaje w Twoich rękach.

 

Czy muszę posiadać magazyn?

Nasze przyczepy są tak zaprojektowane, że mogą pomieścić towar na kilka dni przy dużym ruchu, więc nie ma konieczności posiadania magazynu. Dodatkowo zapewniamy regularne dostawy kilka razy w tygodniu.

 

Czy muszę mieć wiedzę w tym zakresie?

Nie jest wymagane posiadanie wcześniejszego doświadczenia. Przeszliśmy przez wszystkie etapy prowadzenia mobilnego biznesu na własnej skórze, ponieważ sami pracowaliśmy w punktach sprzedaży i zgromadziliśmy bogate doświadczenie. Możesz być spokojny, nauczymy Cię wszystkiego.

Szacowany koszt inwestycji

Kwota inwestycji wynosi 35 tys. zł (środków własnych)

 

ZYSK MIESIĘCZNY:

około 15 tys. zł netto (na rękę)

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  18

Punkty franczyzowe:  345

Sweet Gallery sp. z o.o. Sp. k.

ul. Jutrzenki 99 /101, moduł B1, 02-231 Warszawa

+48 537 631 631

franczyza@bafrakebab.pl

franczyza.bafrakebab.pl

UDOSTĘPNIJ: