Bike Café

O franczyzie – Bike Café

Bike Café to unikalne połączenie pasji dla kawy i rowerów, dając początek pierwszej w kraju sieci mobilnych kawiarni na rowerach. Te kawiarnie, umiejscowione na specjalnie przystosowanych rowerach, poruszają się z łatwością po urbanistycznym krajobrazie. Ich ruchliwość umożliwia im bycie w miejscu, które jest aktualnym centrum życia miasta.

 

Pierwsza odsłona Bike Café na ulicach Poznania miała miejsce w 2012 roku. Od tamtego czasu, sieć systematycznie rośnie, zwiększając liczbę swoich mobilnych kawiarni w kraju i za granicą. Od 2014 roku, ekspansja sieci następuje poprzez model franczyzowy, otwierając nowe punkty w coraz to nowych miejscach, w szczególności w najbardziej urokliwych miejscach w Polsce. Teraz, kawiarnie Bike Cafe można dostrzec w wielu miastach Polski, a także w Finlandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej i na Węgrzech. Przyszły rok przyniesie kolejny etap rozwoju w Polsce i dalszą ekspansję zagraniczną.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • Asystę w tworzeniu finansowej analizy inwestycji,
  • Wsparcie w zdobyciu i ocenie potencjału sprzedażowego lokalizacji,
  • Poradnictwo i pomoc w fazie uruchomienia punktu (rekrutacja, promocja medialna itp.),
  • Marketingowe i organizacyjne wsparcie podczas otwarcia Bike Café,
  • Kursy dla baristów, techniczne obsługi roweru oraz szkolenia z technik sprzedaży,
  • Podręcznik z procedurami operacyjnymi, recepturami produktów i skryptami sprzedaży,
  • Narzędzia i procedury zapewniające efektywne zarządzanie punktem,
  • Komplet akcesoriów dla baristów,
  • Wizytówki, karty lojalnościowe, ubrania dla pracowników, konto emailowe w domenie @bikecafe.pl

Szacowany koszt inwestycji

INWESTYCJA:  Kwota inwestycji: 10% wartości roweru przy leasingu; 61,900 tys. zł przy płatności gotówkowej – to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć swoją działalność!

Współpracujemy z renomowanymi partnerami leasingowymi, którzy oferują korzystne opcje finansowania.

 

PROWIZJA:  Nie pobieramy stałych opłat licencyjnych. Opłata franczyzowa jest naliczana w ziarnach kawy dostarczanych przez franczyzodawcę.

Nie pobieramy prowizjiod sprzedaży innych produktów niż kawa. To jest dodatkowy zysk dla naszych franczyzobiorców!

Istnieje możliwość sfinansowania inwestycji poprzez subskrypcję – innowacyjną formę finansowania, która dzięki dwóm podstawowym modelom niskiej lub stałej opłaty abonamentowej pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Kryteria do współpracy

Poszukujemy partnerów gotowych do współpracy w miastach liczących ponad 40 tys. mieszkańców lub w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach.

 

Nie stawiamy formalnych wymogów. Zapewniamy naszym Partnerom wsparcie we wszystkich aspektach prowadzenia mobilnej kawiarni.

 

Przykładamy jednak dużą wagę do współpracy z przedsiębiorcami i aktywnymi partnerami, którzy są gotowi zaangażować się w rozwijanie marki Bike Café. W naszym biznesie duże zyski generowane są głównie przez strategiczne i dynamiczne rozmieszczenie roweru Bike Café.

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  103

Bike Café sp. z o.o.

ul. Grzybowa 8A/ 2, 62-081 Wysogotowo

+48 503 752 985

franchising@bikecafe.pl

bikecafeglobal.com

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Michał Mołdrzyk

UDOSTĘPNIJ: