Pako Jeans

O franczyzie – Pako Jeans

Pako Jeans to prężnie rozwijający się polski brand z siecią sklepów stacjonarnych i handlowych partnerów w całej Polsce, a także w Czechach i na Słowacji. Od 1980 roku, jako producent i importer najwyższej jakości męskiej odzieży i akcesoriów, firma kształtuje swoją pozycję na rynku.

 

Koncepcja biznesowa Pako Jeans to połączenie przystępnych cen z najnowszymi trendami mody, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości produktów. Asortyment firmy obejmuje szeroką gamę męskiej odzieży casualowej, bieliznę oraz dodatki i akcesoria takie jak torby, paski i portfele. Pako Jeans, z pasją i zaangażowaniem, nieustannie dba o jakość swoich produktów, śledząc najnowsze trendy i odpowiadając na potrzeby klientów.

 

Firma stale koncentruje się na dynamicznym rozwoju, zwłaszcza poprzez otwarcie nowych punktów sprzedaży w całej Polsce i nawiązywanie kolejnych relacji biznesowych.

 

Model franczyzowy Pako Jeans to sieć stoisk franczyzowych w ramach istniejących sklepów odzieżowych – sklepy multibrendowe. Dlatego poszukujemy franczyzobiorców, którzy posiadają sklepy i chcą skorzystać z możliwości rozszerzenia lub dodania męskiej marki odzieżowej. Z zadowoleniem przyjmujemy już działające punkty sprzedaży oferujące odzież damską i dziecięcą, które chciałyby wzbogacić swoją ofertę o odzież męską.

 

Profesjonalizm w obsłudze klienta i zarządzaniu siecią handlową to dewiza firmy, która jest wspierana przez szkolenia całego zespołu i atrakcyjne kolekcje odzieży. Wizerunek Pako Jeans jest dodatkowo kształtowany poprzez aktywność marketingową w mediach komercyjnych i społecznościowych, a także poprzez spójne zarządzanie całą siecią.

 

Pako Jeans jest otwarty na współpracę w różnych formach, we wszystkich miastach w Polsce. Dystrybucja produktów opiera się głównie na sklepach partnerskich, dyskontach handlowych oraz franczyzie.

Pomoc dla przedsiębiorcy

  • szeroki wybór produktów,
  • niezbędna wiedza do prowadzenia salonu odzieżowego,
  • sprawdzony standard aranżacji wnętrz,
  • nowoczesne oprogramowanie,
  • optymalizacja zatowarowania oparta na analizach sprzedaży,
  • skuteczny system motywacyjny,
  • brak dodatkowych kosztów logistycznych.

Szacowany koszt inwestycji

15 tys. zł

Kryteria do współpracy

Minimalna powierzchnia strefy sprzedaży to 30m2

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  4

Punkty franczyzowe:  15, partnerskie 50

Pako Jeans

Wodzisławska 40, 44-200 Rybnik

+48 605 032 738

fudaliwojciech@pakojeans.pl

pakojeans.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Wojciech Fudali

UDOSTĘPNIJ: