Socatots

O franczyzie – Socatots

Socatots jest czołowym w Polsce sieciowym operatorem szkółek, które oferują zajęcia rozwijające dla maluchów – zarówno dziewczynek, jak i chłopców, w wieku od pół roku do 5 lat. Socatots zapewnia ćwiczenia ruchowe, które są dostosowane do wieku ucznia i wymagają aktywnego udziału rodzica.

 

W Socatots, dzieci wzmacniają swoje umiejętności motoryczne, poprawiają równowagę, uczą się nazw różnych części ciała, liczb i kolorów. Korzystając z interakcji z rówieśnikami, rodzicami i trenerem, dzieci rozwijają również umiejętności społeczne, budują pozytywną samoocenę i uczą się adaptować w nowych środowiskach.

 

Od 2009 roku, Socatots jest obecne na polskim rynku, rozszerzając swoją działalność do niemal 100 miast na terenie kraju. Uczestniczy w naszych zajęciach prawie 3 tys. zadowolonych dzieci.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Głównym atutem inwestowania w Socatots jest gotowy, sprawdzony produkt. Sukces firmy opiera się na koncepcji, która zdobyła uznanie na całym globie. Jako franczyzobiorca Socatots, otrzymujesz dostęp do naszej wypracowanej strategii biznesowej, sprawdzonych technik zdobywania klientów oraz skutecznych materiałów promocyjnych.

 

Wybierając współpracę z marką Socatots, zyskujesz wyjątkową możliwość rozwoju silnego i pozytywnego biznesu. Wspólnie zbudujemy relacje oparte na szczegółowym, konsekwentnym i długotrwałym współdziałaniu. Model biznesowy Socatots będzie doceniony przez każdego, kto poszukuje rentownego modelu działalności usługowej, gwarantującego stałe, stabilne przychody z miesięcznych abonamentów.

Szacowany koszt inwestycji

opłata inicjalna: od 5,2 tys. zł, skala zależna od liczby mieszkańców na wyznaczonym obszarze ekskluzywności

opłata regularna: 15 proc. od przychodów uzyskanych z prowadzenia zajęć

Szczegóły o firmie

Punkty franczyzowe:  50 w Polsce

Socatots Polska sp. z o.o.

al. Wojska Polskiego 184B, 71-256 Szczecin

+48 (91) 350 95 60

franczyza@socatots.pl

socatots.pl

Osoba do kontaktu dla zainteresowanych:

Dorota Uciechowska

UDOSTĘPNIJ: