epaka.pl

O franczyzie – epaka.pl

Pełnią rolę pośrednika między firmami kurierskimi a nadawcami, co umożliwia swobodne korzystanie z usług kurierskich i usprawnia proces wysyłania przesyłek.

 

Ich doświadczenie na rynku kurierskim sięga 12 lat. W tym okresie udało im się otworzyć ponad 300 punktów w różnych miastach w Polsce i wysłać ponad 30 milionów paczek. Jako liderzy na rynku kurierskim, zdają sobie sprawę z tego, że ich punkty są częścią społeczności i odgrywają kluczową rolę w małych i dużych miastach. Są otwarci na propozycje współpracy, niezależnie od lokalizacji.

Pomoc dla przedsiębiorcy

Oferują swoim franczyzobiorcom wsparcie techniczne, merytoryczne i marketingowe na każdym etapie współpracy. Organizują szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz indywidualne konsultacje. Wspólnie budują komunikację wewnętrzną. Partnerzy mają dostęp do platformy e-learningowej z bazą wiedzy, która jest przydatna w każdej sytuacji. Duże znaczenie ma również indywidualne podejście do każdego partnera. Oferują wsparcie zarówno lokalne, jak i na szczeblu krajowym. Prowadzą promocję swoich punktów, tworząc profile na Facebooku, wizytówki w Google i inwestując w sponsorowane posty na Facebooku, akcje ulotkowe i reklamowe.

Szacowany koszt inwestycji

W przypadku standardowej franczyzy epaka.pl, wkład własny wynosi 16 tys. zł netto, z możliwością negocjacji.

Proponują również model franczyzy epaka.pl mini dla przedsiębiorców w miejscowościach do 10 tys. mieszkańców. Wówczas wkład własny wynosi 499 zł netto, co jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców szukających dodatkowego źródła dochodu.

Kryteria do współpracy

Współpracują z osobami, które prowadzą działalność gospodarczą lub są gotowe do jej założenia. Są otwarci na współpracę zarówno z początkującymi, jak i doświadczonymi przedsiębiorcami. Doświadczenie w branży kurierskiej nie jest wymagane – zapewniają pełne szkolenie.

W przypadku epaka.pl mini, współpracują z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą w miejscowościach do 10 tys. mieszkańców, które poszukują dodatkowego dochodu do swojego biznesu.

Szczegóły o firmie

Punkty własne:  3

Punkty franczyzowe:  300

Epaka sp. z o.o. sp.k.

Sochacz 16A, 21-400 Łuków

+48 791 500 538  lub  +48 530 515 368

franczyza@epaka.pl

epaka.pl

UDOSTĘPNIJ: